Sportaši OKZ-a osvojili prvo mjesto na 14. obrtničkim sportskim igrama

Photo by: OKZ

Na Malom Lošinju održane su 14. Obrtničke sportske igre, natjecalo se 18 županija. Održana su natjecanja u sedam sportskih disciplina na kojima su svoj sportski duh pokazali 800 sudionika.

Rezultati natjecanja su slijedeći:

ODBOJKA NA PIJESKU/EKIPNO MIX

ZLATO- Primorsko-goranska županija (Laura Šepuka, Karla Saganić, Refik Pigarić)

SREBRO – Zadarska županija (Mirjana Marković, Klaudija Gašpić, Marko Matulina)

BRONCA- Varaždinska županija (Nevenka Vincetić, Snježana Surla, Antonijo Slunjski)

Nastupilo je jedanaest ekipa sa oko 35 igrača i igračica.

TENIS – ŽENE

ZLATO- Zagrebačka županija ( Tea Karanušić)

SREBRO- Zagrebačka županija (Jelena Španiček)

BRONCA- Primorsko goranska županija (Petra Vlaisavljević Grašković)

Nastupile su tri igračice.

TENIS- MUŠKI

ZLATO – Zagrebačka županija (Saša Augustić)

SREBRO- Primorsko-goranska županija (Hrvoje Margan)

BRONCA- Zagrebačka županija (Damir Marković)

Nastupilo 15 igrača.

STOLNI TENIS- ŽENE

ZLATO- Zagrebačka županija ( Mirela Ločarić)

SREBRO- Zagrebačka županija (Ivona Ciban)

BRONCA- Karlovačka županija  (Branka Maležić)

STOLNI TENIS- MUŠKI

ZLATO – Međimurska županija ( Davor Labazin)

SREBRO- Vukovarsko-srijemska županija (damir Milinović)

BRONCA- Zagrebačka županija (Martina Lončarić)

Nastupilo je 20 igrača i igračica.

PIKADO/MJEŠOVITE EKIPE

ZLATO- Zagrebačka županija ( Dijana Smoljo, Andreya Alpeza, Dubravko Španiček, Jelena Španiček, Marin Mostarčić)

SREBRO- Varaždinska županija (Snježana Botković, Božena Biškup, Zlatko Prekrit, Boris Botković)

BRONCA- Primorsko- goranska županija ( Nataša Opačak, Snježana Antolos, Bojan Japel, Hrvoje Margan, Jasminka Ćića)

Nastupilo 16 ekupa sa 55 igrača i igračica.

KUGLANJE / EKIPNO ŽENE

ZLATO – Primorsko goranske županija (Nataša Opačak Kučić, Snježana Buha Šebelja, Danijela Dumančić, Svjetlana Antolos, Željka Bobanić, Jasminka Čiča)

SREBRO – Koprivničko- križevačka županija ( Mirjana Gabaj, Silvija Vadla, Ljubica Dorić, Sandra Pehnec, Tatjana Balog, Marina Golub)

BRONCA- Zagrebačka županija  (Andreya Alpeza, Elizabeta Cicigoj, Željka Gašpert, Dijana Smoljo, Marija Subota, Romanita Jurić)

Nastupilo je 13 ekipa sa 80 igračica.

KUGLANJE /EKIPNO MUŠKI

ZLATO- Karlovačka županija ( Vlado Petrić, Mile Žaja, Zoran Marković, Jako Filipi, Goran Vorkapić, Edi Algić)

SREBRO – Zagrebačka županija (Karlo Milinković, Ivica Kulfa, Željko Milinković, Željko Kulfa, Vladimir Gašepert, Stjepan Pongrac, Fran Gajić, Ante Jurić)

BRONCA- Primorsko goranska županija (Mario Mužević, Dinko Kolić, Zlatko Lovrin, Martin Jerbić, ANte Marić, Robert Fućak, dragan Cvetković)

Nastupilo 15 ekipa, oko 100 igrača.

POTEZANJE KONOPA /EKIPNO MIX

ZLATO- Istarska županija (Dario Šterpin, Vedran Urbančić, Paulo Gasperini, Alen Bačvar, Aljoša Jašić, Damir Črnac, Gorana Matić, Mirjana Švić, Nadija Bačvar)

SREBRO- Splitsko- dalmatinska županija ( Ivan Borozan, Damir Tadin, Milan Lučin, Jakov Ivelić, Ivan Čudina, Josip Ajduković, Tatjana Čakić, Dijana Purišić, Jase Borozan)

BRONCA- Primorsko goranska županija ( Damir Žulanović, Kristijan Koščić, Faredin Ramadani, Marijo Mužević, Marijo Jovanović, Dalibor Kratohvil, Željka Bobanović, Ivona Obrić, Đina Josipović)

Nastupilo je 11 ekipa sa oko 90 natjecatelja.

MALI NOGOMET /EKIPNO MUŠKI

ZLATO- Varaždinska županija (Antonijo Slunjski, Darko Ločar, Tonimir Sokol, Siniša Slunjski, Alenko Klopotan, Dubravko Šrajbek, Zdenko Marečić, Antonio Grabrovec, Robert Horvatić)

SREBRO- Zagrebačka županija (Tomislav Kuna, Stipo Čavlina, Đani Likar, Željko Legac, Zoran Brdar, Nikola Golojuh, Đemal Osmanović, Đemal Osmanović Jr. Hrvoje Čleković, Antun Trojnar)

BRONCA- Koprivničko križevačka županija (Marijan Huzjak, Alen Špoljar, Mihael Mladen, žarko Bastašić, Vjekoslav Zemljak, Vitomir Mijić, Velimir Golub)

Nastupilo je 12 ekipa sa 105 igrača.

Trofej Fair play 14. Obrtničkih sportskih igara dobila je Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije jer im je nedostajao peti muškarac za natjecanje u povlačenju konopa, nisu odustali od igre već je na upražnjeno mjesto stala žena.

UKUPNI POREDAK- Bodovanje, ekipno: prvo mjesto 5 boodva, drugo 4, treće 3 boda. Pojedinačno: prvo mjesto 3 boda, drugo 2 boda, treće 1 bod.

1. OBRTNIČKA KOMORA ZAGREB- 31 BOD

2. OBRTNIČKA KOMORA PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE 22 BODA

3. OBRTNIČKA KOMORA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE 12 BODOVA

4. OBRTNIČKA KOMORA KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE 7 BODOVA

5. OBRTNIČKA KOMORA KARLOVAČKE ŽUPANIJE 6 BODOVA

6. OBRTNIČKA KOMORA ISTARSKE ŽUPANIJE 5 BODOVA

7.-8. OBRTNIČKA KOMORA ZADARSKE ŽUPANIJE I OBRTNIČKA KOMORA SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE 4 BODA

9. OBRTNIČKA KOMORA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE 3 BODA

10. OBRTNIČKA KOMORA VUKOVARSKO SRIJEMSKE ŽUPANIJE 2 BODA

Čestitamo svim sudionicima a posebno našim sportašima, članovima Obrtničke komore Zagreb!

Prethodni članakSljedeći članak