Photo by: Općina Gornji Vakuf – Uskopje
Općina Rugvica je općina prijatelj s Odžakom, Stari Gradom i Konavlima, a od proteklog tjedna i s Općinom Gornji Vakuf – Uskoplje iz BiH.
Načelnik Općine Rugvica Mato Čičak potpisao je Povelju o prijateljstvu s načelnikom Općine Gornji Vakuf-Uskoplje Seadom Čauševićem te tom prigodom izjavio: „Spojili su nas EU fondovi, no nadam se da ćemo uspješno surađivati u sportu i kulturi, ali i u drugim društvenim i gospodarskim aspektima koje nas povezuju. Zajednički ćemo razraditi ideje i projekte koje možemo daje razvijati.“

Photo by: Općina Gornji Vakuf – Uskopje
Senad Čaušević je istaknuo kako mu je čast potpisati povelju te se nada budućim projekatima. „Nadam se da ćemo u budućnosti surađivati na obostrano zadovoljstvo i korist, pogotovo po pitanju EU fondova koji su naša budućnost“, rekao je Čaušević.
Piše D.Š.